İtalya & Ferrari Turu
1100.00
İtalya & Ferrari Turu

Kısa Açıklama : Pegasus Havayolları Eşliğinde...

Gezilecek Yer : Roma, Napoli, Floransa, Bologna, Venedik, Milano

Kalkış Noktaları : Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Kontuarı

Geceleme / Konaklama : 5 Gece 6 Gün / 3* veya 4* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama

Tarihler : 20 Nisan

Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Tarih
Kişi Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
a
 

Kesin Kalkışlıdır

 

*Diğer Alternatif Tarihler için Whatsaap Hattımız  Üzerinden ( +90 541 354 34 69 )  Bizimle İletişime Geçiniz... 

1. Gün: İstanbul - Roma

Sabiha gökçen Havalimanında Buluşma C – İN İşlemleri Sonrası SABAH İstanbul'dan ÖZEL HAVAYOLLARI İLE Roma’ya Hareket. Gümrük ve Pasaport işlemlerinin ardından Alandaki otobüsümüz ile İtalya’nın başkenti ROMA panoramik şehir turumuz esnasında Colleseum, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Meydanı'nın en meşhur caddesi olan Via Fori dei Imperiali, Roma'nın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu panoramik olarak görülecektir. Ardından yürüyerek yaklaşık 4 saatlik Roma turumuzda öncelikle Vatikan Cumhuriyeti'nden başlıyoruz. Dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro Bazilikası'ni ziyaret sonrası, Tiber nehri kıyısından, ünlü heykeltraş/mimar Bernini'nin eserlerinin bulunduğu Navona meydanına geliyoruz. Dünyadaki 4 büyük nehri simgeleyen 'dört ırmak çeşmesi' ni gördükten sonra, Italya Senato binasını görüyoruz. Kısa bir yürüyüşün ardından Roma'nın en eski, dünyanın en mükemmel mimari ve mühendislik ölçülerine sahip olan, mühendislik harikası 2000 senelik Pantheon tapınağına geliyoruz. Corso caddesinden geçerek İspanyol merdivenlerinin bulunduğu meydana geliyoruz. Kısa bir molanın ardından Aşk çeşmesi olarakta bilinen Trevi çeşmesine geliyoruz, serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.(ROMA)


2. Gün: Roma - Floransa

Sabah kahvaltısı ardından Floransa'ya hareket ile RÖNESANS’IN merkezi olan İTALYA’NIN en önemli kenti FLORANSA’ya varış. Turumuzda, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Katedrali ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası şehirde serbest zamanda şehri daha yakından tanıyarak ve alışveriş yaparak değerlendirebilirler. Dileyen Misafirlerimiz ile (Ekstra 40 € ) Pisa - Siena turu için ayrılıyoruz. Siena, İtalya'da en yoğun sanat çalışmalarının yapıldığı ve en pahalı antika dükkânlarının bulunduğu bir kent olarak da bilinmektedir. Siena'da;Duomo Katedrali, Katedral Müzesi (Museo dell'Opera Metropolitana), Piazza del Campo, La Ragnosa Kulesi, şimdilerde Belediye Binası olarak kullanılan ünlü Palazzo del Popolo ve geçmişin tüm izlerini halen yansıtan dar sokakları gezisi ardından Pisa'ya hareket ve Pisa Kulesi, Katedral ile Vaftizhane gezileri ardından serbest zaman. Ardından Otelimize Hareket Ediyoruz. Otelimiz İtalya’nın Termal Bölgesi Olan Monte Katini Bölgesindedir. Odalarımıza yerleşme ve Geceleme otelimizde.(Floransa – Monte Katini )


3. Gün: Floransa - Bologna - Venedik

Sabah kahvaltı sonrası hareket ile Yarım gün Ferrari müzesi ziyareti, Sonrasında Venedik’e Hareket 2 Saatlik Yolculuğun ardından Venedik’e varış. Gezimizde, Vapurettolar (15 €) ile tarihi San Marco Meydanına varıyoruz, Meydan ve San Marco Katedrali, Dükler Sarayı, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Gondollar ile kanallar gezisine katılarak romantik ve tarihi kanalları su üstünden daha detaylı gezme imkânı yakalıyoruz. Şehir turu bitimi Otele yerleşme. Geceleme otelimizde (VENEDİK )


4. Gün: Venedik - Garda - Sirmione

Sabah Otelde alacak olduğumuz kahvaltı sonrasında Verona’ya hareket. Verona’da Romeo ve Juliet’in evini ziyaret ettikten sonra Garda Gölüne geçiyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Verilen fotoğraf molası sonrasında eski şehir unesco tarafından koruma altına alınan Sirmione’ye ulaşıyoruz. Kale gezimizin ardından serbest zaman ve sonrasında Gardaland’a hareket. Varışımızın sonrasında Akşam Kapanış Öncesine Kadar serbest zaman. Doyasıya Eğlencenin Tadına Varacaksınız. Gardaland sonrasında otelimize hareket ve varış. Geceleme otelimizde. ( VENEDİK )
 


5. Gün: Venedik - Milano

Sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket ve Milanoya varışımız ile şehir turumuz başlıyor. Milano. Şüphesiz İtalya ekonomisinin can damarı ve İtalya'nın en görülesi şehirlerinden biridir. Yapılacak olan Milano şehir turunda, şehrin politik ve sosyal hayatının merkezi Galleria, sivri tepeli kuleleri, çan kuleleri ve heykelleri ile muazzam Duomo Katedrali, Buenos Aires Bulvarı, Fortezza panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman Akşam Otelimize Varış sonrası odalarımıza yerleşme. Geceleme otelimizde ( MİLANO )


6. Gün: Milano - İstanbul

Sabah Kahvaltı Sonrası Alış veriş için Serbest Zaman. Bildirilen Saatte Havalimanı transferi. İstanbul Uçuşu. Özel Havayolları İle Milano – İstanbul Akşam İstanbul’a Varış. Bir Başka TATİL BAHÇESİ TUR Organizasyonunda Görüşmek Üzere Vedalaşıyoruz…


Ücrete Dahil Hizmetler Extra Hizmetler

* İstanbul – Roma / Milano – İstanbul arasında Uçak Bileti…
* Lüx Otobüslerle seyahat. Ve Roma – Floransa – Venedik – Milano Da gerçekleştirilecek şehir turları.
* ROMA 1, FLORANSA 1, Verona 2, MİLANO 1 GECE Konaklama ,
* 3 veya 4* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama
* Profesyonel Türkçe - İtalyanca Rehberlik hizmetleri.
* TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası, FERRARİ Otomobil Müzesi Girişleri
* Check – Point ve Tax Freeler , İtalya’da Roma, Venedik Ve Milano’da
* Belediyeler otelde konaklayan yolculardan şehir turist vergisi
* Gardaland Giriş Ücreti

* Vize işlem ve ücreti : 120 €
* Yurt Dışı Çıkış Fonu : 15 TL.
* Müze ve Ören yerleri giriş ücretleri
* Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları
* Oteldeki sabah Kahvaltı Haricindeki Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
* GRİ PASAPORTA HARCI : 150 TL.
* Vaporetto (Venedik kanallarından kullanılan motorlu küçük kayık 15 € )

 

 

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
20.04.2019 3* Ve 4* Şehir Merkezine Yakın (10-15 Km)1100.00 €1100.00 € 1100.00 €--Taksitler »Akademik ve Kültürel Kazanımlar ve Markalaşma Analizi


* Avrupa’daki Markalaşma Süreci hakkında Detaylı Bilgileri Fabrika ve müze ziyaretleri ile Yerinde göreceğiz ve Uluslar arası Deneyimler yaşayacağız.
* Dünyaya Örnek Olan Firmaların Merkezleri Ziyaret Edilerek farklı Sistem Rol Modellerini Gözlemleyeceğiz.
* Üretimden satış aşamasına kadar evreleri ve tüm dünyada bilinirlilik adına insanların üzerinde oluşturulan iyi intiba sürecini yerinde gözlemleme şansına sahip olacağız.
* Orta Çağ Avrupa’sında Rönesans’ın Kazanımlarını Rönasansın merkezi oluşumunun başladığı Floransa’da yakından izleme imkânı bulacağız. Böylece Kültür, sanat ve mimari reform etkilerinin insanlar üzerinde bıraktığı farkındalığı gözlemleme şansımız olacak.
* Dünyanın en gözde şehirlerini, mimarisini gözlemleyeceğiz. Kanallar Şehri Venedik, Sanayi Şehri Bologna, Tarihi Şehir: Roma, Sanat şehri Floransa, Moda Şehri Milano gezilecek Bu Esnada Dünyanın En Küçük Ama İşlevi En Büyük Cumhuriyeti Olan Vatikan’ı Ziyaret Edeceğiz.
* İtalya Devletinin Halk İle El Ele Oluşturduğu Farkındalık Turizm Potansiyelini Artırmıştır. Unesco Kültür Mirası Listesinde Koruma Altına Alınmış 44 Adet Tarihi – Kültürel Eserleri İle Dünyada 1. Sıradadır. Bu Başarı Halk’ın Tarihine ve Kültürel değerlerine Sahip Çıkması ile Oluşmuştur.
* Ülkemizin potansiyeli ele alındığında Kendimize Soracağımız Nasıl Sorusu? İle bu Farkında lığa Nasıl olaşabiliriz?

 

Tatil Bahçesi, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

 

OTELLERİMİZ
Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. TATİL BAHÇESİ yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar. Aşağıdaki oteller konaklama önceliği olan tesislerdir.      

 

 

   

 

 

İptal Şartları

Vize Bilgileri

 

Vize Departmanımıza Danışınız...

GSM: +90 541 354 3469     MAİL : info@tatilabhcesi.com.tr   / tatil@tatilabhcesi.com.tr

Oğuzkaan Ankara - Eskişehir
18.11.2018
Kesin Kalkışlıdır. 
590.00 TL
Günübirlik Anıtkabir Turu
21.11.2018
Kasım Ayı Kesin Kalkışlı 
210.00 TL
Yunanistan & Makedonya
22.11.2018
Adım Adım Manastır, Ohrid, Selanik ve Kavala...       *Diğer Alternatif
249.00
Büyük İspanya Turu
18.01.2019
Pegasus Havayolları İle Kesin Kalkışlı !!     *Diğer Alternatif Tarihler
1100.00