Büyük İspanya Turu
1100.00
Büyük İspanya Turu

Kısa Açıklama : 7 Gece 8 Gün

Gezilecek Yer : Madrid, Toledo, Cordoba, Sevilla, Granada, Valencia, Barcelona

Kalkış Noktaları : Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar Kontuarı

Geceleme / Konaklama : 7 Gece 8 Gün / 3* veya 4* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama

Tarihler : 18 Ocak

Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Tarih
Kişi Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
a
 

Pegasus Havayolları İle Kesin Kalkışlı !!

 

 

*Diğer Alternatif Tarihler için Whatsaap Hattımız  Üzerinden ( +90 541 354 34 69 )  Bizimle İletişime Geçiniz... 

1. Gün: İstanbul – Madrid

İstanbul – Madrid Uçuşu İle İspanyanın Başkentine Varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımıza binerek Yarım günlük Madrid Şehir Turunda Gezilecek Yerler Arasında; Puerto Del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, Boğa Güreşi Arenası, Gran Via, Plaza De Espana, Kraliyet sarayı... Şehir Turu Ardından Otelimize Yerleşme Ardından Serbest Zaman. Konaklama Otelimizde. MADRİD . 


2. Gün: Madrid - Toledo - Madrid

Otelimizde sabah kahvaltısı sonrası hareket ile Madrid’te alışveriş molası şehir merkezinde veriyoruz. Sonrasında Toledoya hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Toledo’ya varış… 2 saatlik yürüyerek yapacağımız turumuzda İspanya’nın ilk başkenti olan ve Unesco tarafından açık hava müzesi olarak ilan edilen Toledo’da Emevi döneminden şehir surları, Bab Merdum Camii ve katedrale çevrilen Ulu Camii’nin görülmesi. Tarihe yolculuk edeceğiz Öğle yemeği ardından serbest zaman ve Madrid’e hareket ediyoruz. Madrid Sol Meydanında Serbest zaman Ardından Belirtilen Saatte Otelimize Hareket Ediyoruz. Konaklama Otelimizde. MADRİD

*** Arzu eden misafirlerimiz ile Ekstra 80 € karşılığında Madrid-Sevilla maç organizasyonuna katılabilirler.


3. Gün: Madrid - Valencia

Sabah Kahvaltısı Sonrası Madrid ‘den –Valencia’ya hareket.3,5 Saatlik Yolculuk sonrası Valencia’ya varış. Panaromik Şehir Turunda Gezilecek Yerler Arasında; EL Micalet Katedrali, boğa güreşlerinin yapıldığı Arena, Dela Virgen, Torres de Seranos Katedrali,  Mercado Central, Ulusal Müze ve Dev Akvaryum, Formula Pisti görülecektir. Ardından Otelimize Yerleşme Ardından Serbest Zaman.  VALENCİA


4. Gün: Valencia - Barcelona

Sabah Kahvaltısı Sonrası Valencia ‘dan Barcelona’ya hareket. 3,5 saat yolculuk sonrasında; Panaromik Şehir turu. Plaza De Catolunya Meydanı, Lamblua Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La sagrada Familya Kilisesi, Mont Juie Tepesi, Ardından Otelimize Yerleşme Ardından Serbest Zaman. Konaklama Otelimizde. BARCELONA


5. Gün: Barcelona

Sabah Kahvaltısı Sonrası LA ROCA VİLLAGE  KÖYÜ (Barselona Outlet turu Burada Ünlü Markaların  mağazalarında alışveriş imkânı bulacaksınız. Sonrasında Barcelona spor kulübü Nou Camp Stadyum gezisini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Barcelona Stor Mağazasında Alış veriş İmkanı… Barcelona Merkezde La Rambla Caddesinde belirtilen süreye kadar serbest zaman Ardından Konaklama Otelimizde. BARCELONA (Extra Flamenco Gecesi)


6. Gün: Barcelona - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından toparlanma ve İstanbul’ a dönüş için hazırlanıyoruz. Bir Başka Tatil Bahçesi Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere İstanbul’da Vedalaşıyoruz...


Ücrete Dahil Hizmetler Extra Hizmetler
• Otellerde 4 gece Oda + Kahvaltı Dâhil konaklama 
• Pegassus İle İstanbul – Madrid, Barcelona – İstanbul arası gidiş dönüş ekomoni sınıfı uçak bileti
• Havalimanı vergileri ve Havaalanı transferleri,  
• Madrid, Toledo, Valencia, Barcelona Şehir turları
• Şehirlerarası transferler ve Yarım gün şehir turu
• İspanyolca, İngilizce ve Türkçe rehberlik hizmetleri
• İspanya vize ücreti – 120 €
• Öğle ve Akşam yemekleri
• Yurt dışı çıkış harcı 15 TL’ dir.
• TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası 15 € 
• Madrid  - Sevilla Maç Bileti 80 € dur. 
• Extra turlar, Müze Girişleri ve Her Turlu Kişisel Harcamalar, Bahşişler Ve Otel Ekstraları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
18.01.20191100.001100.00 1100.00-Taksitler »AÇIKLAMALAR


*TATİL BAHÇESİ TURİZM, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
* Programda Madrid başlangıç – Barselona bitiş olarak belirtilen örnek tur programı konfirme edildiğinde Barselona başlangıç Madrid bitiş olarak acente tarafından değiştirilecektir. Uçak rezervasyonu bu doğrultuda yapılmıştır.
*Extra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri taktirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler.
*3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max. 4 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. Müsaittik almanızı rica ederiz.
*Panoramik şehir turları 2 ve 4 saat arası sürmektedir. Program harici ekstra gezi vs. ulaşımlar ekstradır. *Buna sebep olan durum yurt dışında araçların çalışma saatleri vardır. Mesai harici araçlar çalıştığında ağır cezalar ödemekteler. Talep halinde başka araç kiralaması yapılması gerekecektir.
*Tur rehberleri ve tur liderleri gerekli gördükleri hallerde tur programı akışında, içerik aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilirler Tur programı güzergahında, gerekli görüldüğü hallerde,  içerik aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.
*Türkçe tur lideri ve rehberlik hizmeti, bazı turlarımızda bazı şehirlerarası ve/veya otel/havalimanı, havalimanı/otel transferlerini kapsamayabilir. Bu tür zorunlu hallerde, TATİL BAHÇESİ Turizm sorumluluğu ve güvencesi altında İngilizce bilen yetkililerle bu hizmetler Gerçekleşebilir.
*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
*Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
*Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

 

OTELLERİMİZ; Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. Odalarda Üçüncü yataklar, çoğunlukla ek yatak olup standart yataklar kadar konforlu olmayabilir. TATİL BAHÇESİ yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar.    

 

Gezilebilecek Ekstra Müzeler 
 
Madrid; Kraliyet Sarayı, Goya Sanat Müzesi, Real Madrid Barnebou Stadı
Barcelona : Barcelona  Nou Camp Stadı, Sağra De Famillia, Park Guell Valencia : Akvaryum

 

 

İptal Şartları

Vize Bilgileri

 

Vize Departmanımızdan Bilgi Alabilirsiniz...

GSM: +90 541 354 3469   MAİL: info@tatilabhcesi.com.tr / tatil@tatilbahcesi.com.tr

Büyük İspanya Turu
18.01.2019
Pegasus Havayolları İle Kesin Kalkışlı !!     *Diğer Alternatif Tarihler
1100.00