İngiltere & İskoçya Turu

  • 6 Gece / 7 Gün
  • Madame Tussauds, London Eye, Greenwich, Observtory, The Tower of London, Hampton, Court Palace, Oxford Şehir Gezisi, Science Museum, British Museum
  • Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu Terminali
'den itibaren

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
İngiltere & İskoçya Turu Hakkında Genel Bilgiler

Londra, Oxford, Cambridge, Manchaster, Liverpool, Glasgow, Edinburg

 

*Diğer Alternatif Tarihler için Whatsaap Hattımız  Üzerinden ( +90 541 354 34 69 )  Bizimle İletişime Geçiniz... 

1. Gün: İstanbul - Londra

Atatürk havalimanından hareket edecek uçağımızla Londra’ya varacağız, buradan otobüsümüz bizi önce Hampton Court Palace ziyaretine sonra da Madam Tussauds Balmumu Müzesi ziyaret edilecek, Oxford caddesinde kısa bir yürüyüş sonrası otelimize hareket edip odalara yerleşeceğiz. Akşam yemeği otel çevresinde yenilecektir.


2. Gün: Londra

Sabah 08.00 otel’deki kahvaltı ardından 09.00 hareketle özel otobüsümüzle şehir turumuz başlıyor. Gezilecek yerler Piccadily Circus, Trafalgar Square, Covent Garden, British Museum, Tower Bridge (ekstra) Greenwich Observatory ve Tower of London olacaktır. Akşam yemeğini şehirde yedikten sonra otelimize dönüyoruz.


3. Gün: Londra - Cambridge

Sabah 08.00 de otelde kahvaltı sonrası otelden hareket ederek Londra şehir ve Cambridge turu gerçekleştirilecektir.Akşam yemeğini yedikten sonra otelimize döneceğiz.Konaklama otelimizdedir.

 


4. Gün: Londra - Oxford - Manchaster

Sabah 08.00 de otelde kahvaltı yapıp ardından 08.30 hareketle özel otobüsümüzle Oxford şehrine gidiyoruz, şehirde gezilecek yerler arasındadır. Oxford şehri gezisi sonrasında Manchester’a hareket ediyoruz. Otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Konaklama Manchaster


5. Gün: Manchaster - Liverpool - Glasgow - Edinburg

Sabah otelde kahvaltı yapıp ardından özel otobüsümüzle Manchester panaromik turu sonrası sanayi devriminin başlangıcı olan, klasik ve modern mimarinin kaynaştığı İskoçya’nın önemli kenti Glasgow’a hareket ediyoruz. Glasgow şehir turumuzda, galerileri, dükkân ve müzeleriyle ünlü, Büyük Britanya'nın en geniş İskoç mirasına sahip şehri Glasgow'u panoramik olarak göreceğiz.  Glasgow Üniversitesi – Kelvin Nehri – Merchant Meydanı -  People Palace gotik mimarisi ile ünlü Glasgow Katedrali, Rönesans mimarisi ile ünlü City Chambers ve George meydanı ziyaret edilecek yerler arasındadır. İskoçya’nın zengin alışveriş merkezi Buchanan Street ve çevresinde serbest zamandan sonrası gezinti ve alışveriş imkânı. Ardından Edinburg’a hareket ve Edinburg’taki otelimize varış ve odalarımıza yerleşme.


6. Gün: Edinburg

Sabah otelde kahvaltı yapıp ardından özel otobüsümüzle Edinburgh şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turu esnasında şehrin en eski yapısı olmakla beraber en popüler turist merkezi olan Edinburgh Kalesi'nden başlayarak Royal Mile Yolu üstünden Kraliyet Sarayı, Parlamento Binasını, Milli Galeri’yi, 10 yıl sahibini mezarında yalnız bırakmayan köpek Boby’nin heykelini ve Harry Potter'ın efsanesinin doğduğu kafeyi panoramik ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer.


7. Gün: Edinburg - İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilecek saatte Edinburgh Havalimanı'na transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1346 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:50'de İstanbul’a hareket. konforlu bir uçuşun ardından saat 22:05'te İstanbul'a varış ve gezimizin sonu.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* 3*’lı otellerde 6 gece Oda Kahvaltı Dahil
* İstanbul – Londra, Edinburg – İstanbul arası gidiş dönüş ekomoni sınıfı uçak bileti
* Havalimanı vergileri ve Havaalanı transferleri, 
* Programda belirtilen çevre gezileri
* Yarım gün şehir turları
* Londra, Oxford, Cambridge, Manchester, Glasgow, Edinburg Şehir Gezileri
* Havaalanı karşılama ve asistanlık hizmeti
* Türkçe, İngilizce rehberlik hizmetleri
* İngiltere Vize Ücreti + Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL'dir.
* TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası
* Madame Tussauds + London Eye

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Öğle ve akşam yemekleri ekstradır.
* Extra turlar, Müze girişleri ve Her Türlü Kişisel Harcamalar + Stat Girişleri
 

Ek Bilgiler

 

KÜLTÜREL VE AKADEMİK ÇALIŞMALAR 

* Londra’nın Dünyaca ünlü müzelerinden British Museum, Londra Bilim Müzesi, Doğal Tarih Müzesi gezilecek yerler arasındadır. Kültürel ve akademik çalışmalar yapılacaktır.
* Brunel Üniversite Gezisi ve Greenwich Gözlem Merkezi gezileri yapılacaktır.
* Madame Tussauds, London Eye, Tower Of London               
* Hampton Court Palace
* Londra’nın tarihi ve turistik noktalarından Big Ben, Parlamento Binası, Atlı Asker Geçit Töreni, Westminster Abbey, Oxford Street, Regent’s Street, Hyde Park, Camden Town, Trafalgar Square göreceğimiz yerlerdir. 

 

KÜLTÜREL GEZİLER

Madame Tussauds, London Eye, Greenwich, Observtory, The Tower of London, Hampton, Court Palace, Oxford Şehir Gezisi, Science Museum, British Museum

 

AÇIKLAMALAR

* Londra gezimiz 6 Gece - 7 Gün olarak planlanmıştır. 
* Gezimiz için şehir merkezine yakın 3 Yıldızlı otel tercih edilecektir. Konaklamalar Oda+Kahvaltı konseptinde yapılacaktır. 
* Ziyaret edilecek yerlerin detayları programda sunulmaktadır. Hava durumu vs. gibi durumlarda programın içeriği değişmemek kaydıyla programın akışında değişiklikler olabilir. 

 

OTELLERİMİZ; Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorielri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. Odalarda Üçüncü yataklar, çoğunlukla ek yatak olup standart yataklar kadar konforlu olmayabilir. Tatil Bahçesi yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar. 


 

 

 

İptal Şartları

Vize Bilgileri

 

Vize Departmanımıza Danışınız...

GSM: +90 541 354 34 69   MAİL: info@tatilbahcesi.com.tr  /  tatil@tatilbahcesi.com.tr

İngiltere & İskoçya Turu Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.