İskeçe Karnavalı 2020

 • 1 Gece / 2 Gün
 • Selanik - Kavala – İskeçe
 • Kadıköy Evlendirme Dairesi, Beşiktaş Yıldız Camii, Bakırköy Ömür AVM
'den itibaren

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
İskeçe Karnavalı 2020 Hakkında Genel Bilgiler

TÜM DÜNYA İSKEÇE’DE YA SİZ?

 

1. Gün: İstanbul - Kavala - Selanik

Siz konuklarımızı saat 20:00 Kadıköy evlendirme dairesi, 20:30 Yıldız camii önü, 21:00 Ömür restaurant önünden alarak aracımız ile birlikte Silivri – Keşan karayolunu takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe - karayolu takip ederek Kavala’ya doğru yola çıkıyoruz.


2. Gün: Kavala - Selanik

Sabah erken saatlerde Kavaladayız. Kahvaltı (Ekstra) sonrasında Kavala Şehir Turumuzu Gerçekleştiriyoruz. Kavala’ da 1530 yılında Pargalı Makbul İbrahim Paşa tarafından yapılan ve günümüzde halen Kilise olarak ayakta duran, XVI.yüzyılın en güzel eserlerinde birisi olan Pargalı İbrahim Paşa Cami’yi geziyoruz. Evliya Çelebi’nin tek tek sıraladığı İmaret, Halil Bey Camii ve Medresesi , Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın Evi  ve Heykeli , Mimar Sinan’ın eseri olan Su Kemeri ve Eski Şehir görüldükten sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Belirtilen Saatte toplanma ve Selanik'e varış. Selanik’ te ilk ziyaret edeceğimiz Unesco tarafından Dünya Kültür Mirası olarak kabul edilen Aziz Dimitrios Kilise’si olacaktır. Bu gezimizden sonra ise hepimizi duygulandıracak olan Ulu Önder ATATÜRK’ÜN doğduğu evi ziyaret ediyoruz. Kamara, Rotonda (Hortacı Süleyman Efendi) Camii, Bey Hamamı, Hamza Bey Camii, Bedesten, Venizelos Heykeli ve Meydan’ı, Aristo Tales Meydanı, Beyaz Kule'yi geziyoruz. Burada yakalayacağımız harika fotoğraf karelerinin ardından  Otelimize Transfer Oluyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Yemekli, Canlı Müzikli Meşhur Yunan Sirtakisine Katılıyoruz. Geceleme Selanik


3. Gün: Kavala - İskeçe ( Karnaval ) - İstanbul

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından saat 08:30'da İskeçe’ye  hareket ediyoruz. Yolumuzun Üzerinde Kavala Kurabiyesi Alışverişi Yapıyoruz. Ardından İskeçe Karnaval alanına varıyoruz. İskeçe karnavalının geçit törenini izleyeceğiz. Brezilyanın Rio şehrinde düzenlenen uluslararası karnavalının aynısıdır.Ülke genelinden karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval görüntülerini izleyip eğlenip akşam saatlerinde toplanıyoruz. Dedeağaç yolu üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradanda Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molasından sonra akşam saatlerinde İstanbul'a varış ve misafirlerimizin buluşma noktalarına bırakılması.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Programda belirtilen Çevre Gezileri,
 • Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Araç içi sıcak – soğuk ikramlar
 • Selanik 1 Gece  (Oda + Kahvaltı) konaklama.
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi
 • Gümrük Geçiş Vergileri
 • KDV Dahildir

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yunanistan Shengen vizesi (120 Euro)
 • Yurtdışı çıkış Pulu (50 TL) Lütfen Tur öncesi bankaya yatırınız
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Ekstra turlar, Müze Girişleri ve kişisel harcamalar
 • Belediye Konaklama Vergisi
 • Yemekli Sirtaki Eğlencesi 40 Euro
Ek Bilgiler

Açıklamalar
Tatil Bahçesi Bölge’nin Yoğunluğuna Göre Standartlara Bağlı Kalmak Koşulu İle Otelleri Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına göre otomatik ayarlanmaktadır.
Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilecektir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez 
Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
 
Rezervasyon Detayları
 Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde karşılaşılabilecek olası aksiliklerde Tatil Bahçesi Sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
İptal Koşulları
REZERVASYON alındığı dönem itibariyle 7 gün içinde rezervasyon iptal edildiğinde, tur ücretinin tamamı geri iade edilecektir. Fakat Rezervasyon alıp o haftaki rezervasyona kayıt yaptırdığında 3 gün içindeki iptal ve değişiklik kabul edilemez.
15 GÜN Öncesine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Rezervasyon İptali Yapmamışsa REZERVASYON Haklarını Kullanmış Sayılır.
 
Tur Esnasında
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Bahçesi sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tatil Bahçesi Turizm Yolcu ile tedarikçiler arasında aracı konumda olup olası olumsuzluklarda kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
Detaylar
Gezi Süresi 2 Gece 3 Gündür 0 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 1 Gece 2 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Bahçesi Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Bahçesi Tur da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatil Bahçesi Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.04.09.2012 N/S/H.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.
 
Turun Otelleri

4 yıldız veya Özel Belgeli otellerde konaklama. Tatil Bahçesi Otel ve Yolcu Arasında aracı konumdadır ve kesinlikle herhangi bir olumsuzluk da sorumlu tutulamaz. Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. Tatil Bahçesi yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Tavsiyelerimiz
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, dudak koruyucu kremi.

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Shengen Vize İle Seyahat Edilir

İskeçe Karnavalı 2020 Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.