CANSIZOĞLU GROUP

Cansızoğlu group kurulduğu ilk günden, bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiş ve bu felsefeden ödün vermemiştir. Cansızoğlu Şirketler Grubu 1978 Tarihinde Yönetim Kurulu başkanı Cabir Cansızoğlu tarafından, Cansızoğlu Turizm Ltd. Şti. ile ticaret hayatına başlamıştır.

 

Farklı İstihdam Alanlarında Gerçekleştirdiği Yatırımlar üzerine 1998 Yılında Cansızoğlu Turizm Ltd. Şti. İle Turizm Sektöründeki Yerini Tatil Bahçesi Turizm Markasıyla devam ettirme kararı almıştır.

 

Her yatırımında farklı istihdam alanlarını tercih etmekte ve başarılı olabilmenin sırrı bu felsefeden kaynaklanmaktadır.Başarılı olabilmenin en önemli sebebinin takım ruhuyla bünyesinde yer alan şirketlerde çalışan kişilerden aldığını göz ardı etmeden yılın 12 ayı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Cansızoğlu Group Bünyesinde ;

* Acente 

* Otel 

* Turistik Dinlenme Tesisleri

* Yatçılık 

* İnşaat ve Yapı Malzemeleri

* Tekstil

* Bilgisayar Yazılım Şirketi

* Transfer ve Taşımacılık Şirketi

 

Grup bünyesinde yukarıdaki şirketler günümüzde de aktif olarak yer almaktadır.1978'DEN günümüze kadar grup bünyesinde gelişmeler her geçen gün yurt içi ve yurt dışı hizmetler olarak devam etmiş ve günümüzde önemli ticari yatırımlarla halen devam etmektedir. 


Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.