KALİTE POLİTİKAMIZ

Her müşterimiz, Misafirimizdir, Her şikâyet bir armağandır ilkesini tüm Tatil Bahçesi Turizm personeline ve çalıştığımız Oteller, Otobüs ve Havayolu şirketlerine benimsetmek.

 

Maliyetlerimizi en düşük seviyede tutarak Misafirlerimize En kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunmanın yollarını araştırmak ve bunu başarmak.

 

Bütün bir yıl çalışarak, 1 haftalık tatilini en sorunsuz şekilde geçirmenin ne demek olduğunu biz de biliyoruz, Çünkü bizde bütün bir kış sizlere En ekonomik ve En kaliteli tatili sunabilmek için canla başla çalışıyoruz.

 Yolcularımıza Seyahat Sigortasının önemini ve sağlayacağı faydaları anlatarak sigorta yaptırmaya teşvik etmek.

 

Çalıştığımız otelleri denetleyip, gerekli görülen konularda otel yönetimini uyararak kalite standartlarını Tatil Bahçesi Turizm misafirlerine laik hale getirmelerini sağlamak.

 

Otobüs filomuzu En yaşlısı 5 yaşında otobüslerden oluşturmak, Yolcu taşıma kurallarına eksiksiz uyup, Deneyimli şoförler ile çalışarak Güvenli ve Emniyetli bir ulaşım sağlamak.

 

Zamanında kalkış oranı en yüksek olan ve bizim gibi Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan Hava Yolları ile çalışmak. Kalkış saatlerinde olabilecek değişikleri anında müşterilerimize bildirerek mağduriyetlerini gidermek için gerekli her türlü tedbiri almak.

 

Rezervasyon esnasında, en ileri teknolojiye sahip rezervasyon sistemimizi kullanarak, Misafirlerimize taleplerine uygun seçenekleri hızlı bir şekilde sunup karar vermelerine yardımcı olmak.

 

Hatasız, doğru ve beklentilerini tamamen karşılayacak bir tatil rezervasyonu yapmak.

Internet sitemizi sürekli güncel tutarak müşterilerimize elimizdeki ürünleri en doğru şekilde tanıtmak.

 

Gazete ilanlarımızda tüm ürünlerimizi doğru ve dürüst bir şekilde tanıtarak, Misafirlerimizi yanıltıcı reklâmlardan kesinlikle kaçınmak.

 

Ekip çalışması ile Tatil Bahçesi Turizmi daha da ileri seviyelere taşımak için Aralıksız Çalışıyoruz.


Tatil Rezervasyonu
Otel fiyatlarını sorgulayabileceğiniz online seyahat sistemi!
En Ucuz Tatil Fırsatları
Otel Fiyat sorgulama işlemleri ile sizlere en ucuz tatil fırsatlarını sunuyoruz.
Online Otel Rezervasyonu
Otel, uçak ve tur paketleri için internetten anında rezervasyon yapabilen seyahat sistemi olmaktan gurur duyuyoruz.
Tur Seçenekleri
Kıbrıs turları, yurt içi ve yurt dışı tur seçeneklerinin yanı sıra Antalya otelleri, kayak otelleri, gemi turları, uçak bileti hizmetlerini online olarak satın alma imkanı sunuyoruz.